EosISinformační systém
...na Internetu!

Špičkový internetový informační systém dostupný i Vám

To co bylo donedávna vyhrazeno velkým společnostem nyní máte na dosah.
Vše co potřebujete k podnikání na jednom místě - jednoduše a přehledně.

Vyzkoušet!

EosIS je on-line!

on-lineSe systémem EosIS konečně získáte svobodu. Celou firmu můžete mít neustále ve své kapse, ve svém chytrém telefonu nebo tabletu. Všechny funkce, které budete mít na svém "velkém" počítači budete mít ve svém telefonu.
  • Chcete neustále mít u sebe veškeré ceny, popisy produktů, všechny Vaše smlouvy a dokumenty?
  • Chcete mít neustále přehled o aktuálních stavech na skladě (skladech), pobočkách, prodejnách?
  • Chcete mít možnost zpracovat nabídku nebo fakturu včetně veškerých náležitostí i cen, přímo u klienta?
  • Chcete mít možnost komunikovat přímo s Vašimi zaměstnanci, zadávat jim úkoly a kontrolovat je odkudkoli?
  • Chcete, aby Vaši dealeři mohli zadávat objednávky rovnou při návštěvě Vašich klientů?
S EosISem žádný problém!

EosIS je kompletní řešení

StůlSnažíme se, aby EosIS obsahoval vše, co může český podnikatel potřebovat. Od věcí, které jsou pro podnikání nezbytné, jako jsou fakturace, sklady, banka, pokladna a e-shop přes funkce, které Vám zrychlí a zefektivní práci jako je správa dokumentů, projektů po věci, které shledáte jako nepostradatelné až ve chvíli kdy je začnete používat jako je komunikace skrze EosIS uvnitř Vaší firmy nebo automatické zprávy v případě, že se některý Váš obchodní partner dostane do insolvence nebo přenos dokladů přímo Vašemu účetnímu nebo účetní firmě.
Navíc jsou zde i funkce, které nedostanete ani u nesrovnatelně dražších konkurenčních systémů jako správa e-mailových schránek včetně možnosti jejich přesměrování a přeposílání kopíí mailů, správa domén a také správa webových prezentací - to vše v ceně!.
Se systémem EosIS tedy získáte nejen fakturaci a sklady ale také e-mailový server, platformu pro rychlou komunikaci, hromadnou poštu, webové stránky, lustraci klientů v rejstřících a spoustu dalších věcí, za které byste jinak museli platit samostatně mnohem více než budete platit za celý EosIS!

EosIS sníží Vaše náklady

Při přechodu na EosIS nebudete mít žádné vstupní náklady! Nemusíte kupovat nové počítače, nové servery ani platit za údržbu serverů. Už nikdy nebudete muset najednou vydávat velké sumy za nákup softwaru. Již nemusíte měnit Vaše počítače pokaždé, když vyjde nová verze Vašeho firemního programu nebo operačního systému. Tím, že veškeré operace počítají naše servery, Vaše počítače nebudou mít tolik práce a nemusí tak být ani moc rychlé. Také bohatě vystačíte s operačními systémy které jsou naprosto zdarma a navíc bezpečnější než Windows. Můžete tak ušetřit další prostředky za nákup antivirového software. Naše servery budou proti virům kontrolovat Vaše e-emaily!
S EosISem navíc máte v ceně libovolný počet e-mailových schránek na vlastní doméně - např. mujmail Zavináč nasefirma.cz.
Navíc Vám pouze EosIS nabídne to, co nikdo jiný - libovolný počet webových projektů (propagačních stránek, e-shopů) aniž byste museli cokoli připlácet!
V případě, že se Vaše firma rozroste a budete potřebovat program pro další zaměstnance, nemusíte dokupovat žádné licence, pouze vytvoříte účet pro další uživatele a noví zaměstnanci mohou začít pracovat během pár minut. Pokud naopak uživatelů snížíte, okamžitě se také sníží cena za provoz EosISu.
Cena za EosIS navíc odpovídá tomu, jako by si zaměstnanec, který jej využívá dal denně jeden šálek kávy. Přínos využívání EosISu tedy bude vždy řádově vyšší než jeho cena.